23 październik 2021, sobota 20:17
Idą święta nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj

Nasza Poradnia zgłosiła udział w Kampanii Fundacji Dbam o Mój Zasięg "Idą święta, nie o sms-ie, lecz o kartce pamiętaj!2". Sprawa wydaje się oczywista, bo przecież najważniejsze w życiu są dobre relacje. Fundacja nie tylko rozdała Polsce kartki, ale i zaopatrzyła kartkoodbiorców w pomysły, jak te kartki w rodzinnym gronie wypełnić i upoważniła jednostki pośrednie, czyli nas, do ich rozpowszechniania. W Poradni, zaraz obok sekretariatu mamy specjalną gazetkę poświęconą ww. tematyce, a jak ktoś nie może czerpać stamtąd pomysłów to niech zerknie tutaj .
Od Fundacji otrzymaliśmy 150 kartek do rozdania !!!!! I.... rozeszły się błyskawicznie. Trafiły wszędzie tam, gdzie w okresie przedświątecznym prowadziłyśmy zajęcia warsztatowe, wiec do rodziców w Szkole Podstawowej w Stołcznie, do dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Danuty Śledzikówny "Inka" w Czarnem, do Szkoły Podstawowej w Wierzchowie Dworcu, Bukowie i Myśligoszczy. Otrzymały je też dzieci biorące udział w zajęciach grupowych w Poradni. I w chwili obecnej nie mamy już ani jednej kartki.
Serdecznie dziękujemy Fundacji Dbam o Mój Zasięg za radość, z pośredniczenia w obdarowywaniu innych. To niezwykła inicjatywa, która chce uratować NAS abyśmy w codziennym biegu pamiętali o tym, co NAPRAWDĘ ma znaczenie. Życzymy Wszystkim otrzymania wielu kartek świątecznych i przypominamy, że można je wykorzystać do układania domków, piramid, a także gier oraz prac plastycznych.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Fundacji za świetną Kampanię i możliwość wzięcia w niej udziału. Pozdrawiamy serdecznie!