20 luty 2019, środa 22:48
Bądź architektem swojego szczęścia

 


Piszą o nas :)

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zespole Szkół Technicznych im. Józefa Szymczaka w Człuchowie odbyły się zajęcia warsztatowe z młodzieżą pt. „Bądź architektem swojego szczęścia”.
Do prowadzenia warsztatów w ramach tego przedsięwzięcia zostały zaproszone również nasze koleżanki: Małgorzata Jacyna i Irena Kowalczyk-Peta.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia w gościnnej galerii: LINK

 
Strategiczna metoda usprawniania realizacji fonemów...- szkolenie kwiecień 2018

To było fantastyczne wydarzenie! Spotkanie oko w oko z tak wielkim autorytetem w dziedzinie logopedii! Pani profesor Danuta Pluta-Wojciechowska, to osoba pomysłowa, cierpliwa, uśmiechnięta, a przede wszystkim wysokiej klasy fachowiec, który z uwagą dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Dziękujemy Pani Profesor. To szkolenie zapamiętamy na długo.

 
Fonoholizm - telefon też może uzależnić

Piszą o nas :)

Z przyjemnością informujemy, że zostałyśmy zaproszone do prowadzenia warsztatów w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej, filia nr 2 w Człuchowie.
Warsztaty odbyły się 23 marca 2018 roku, a przeprowadziły je Lucyna Monikowska i Irena Kowalczyk-Peta. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia w gościnnej galerii:

http://www.gim1czluchow.kylos.pl/nowa/1512-fonoholiz-telefon-te%C5%BC-mo%C5%BCe-uzale%C5%BCni%C4%87.html

 
III Powiatowy Konkurs Logopedyczny

W piątek było posiedzenie jury konkursowego i ogłoszenie wyników, a już we wtorek miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i upominków. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie, a także nasze gadżety reklamowe (długopis i linijkę). Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali statuetki, a autorzy wyróżniających się prac - medale.
Wszystkim osobom zaangażowanym w nasze przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy. 

 
Targi Pracy i Edukacji 15 marca 2018

A tak wyglądało nasze stoisko.
Chętni uczniowie mieli możliwość wykonania testów zawodoznawczych.
Serdecznie dziękujemy za pozytywną energię, zainteresowanie i wspólnie przepracowany czas!

 
Europejski tydzień świadomości dysleksji - warsztaty, październik 2017

Dzięki sponsorom, mogliśmy rozdać uczestnikom materiały do pracy terapeutycznej (litery z alfabetu sensorycznego, egzemplarze ćwiczeń ukierunkowane do pracy nad wybraną trudnością ortograficzną, kolorowe nakładki do czytania oraz długopisy i notatniki).
Nasze spotkanie, prezentacją swoich zbiorów, wzbogaciła również Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku, filia z Człuchowa za co serdecznie dziękujemy!

 
Wspomaganie dzieci w umiejętności skupienia uwagi (...) - szkolenie, wrzesień 2017

Były śpiewy, pląsy, mnóstwo praktycznych rozwiązań metodycznych, a także... spacer po śniegu, po lodzie, po wodzie... długo by opowiadać.

 
Szkoła dla rodziców, edycja wiosna 2017

 
Szkolenie "Doradztwo zawodowe w szkole podstawowej od września 2017r."
 
17 maj, spotkanie doradców zawodowych
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2