23 październik 2021, sobota 20:23
IV Powiatowy Konkurs Logopedyczny

Od lat Konkurs logopedyczny cieszy się sporym zainteresowaniem i już na stałe wpisał się w nasze działania. A tym razem, dodatkowo spotkała nas spora niespodzianka, bo nasz powiatowy konkurs zyskał zasięg ogólnopolski (!) i napłynęły do nas prace z województwa świętokrzyskiego!

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym i uczestnikom.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z rozstrzygnięcia konkursu, który został umieszczony na stronie "Człuchów, nasze miasto": aktywny link, a także, już niedługo, zdjęć nagrodzonych prac w zakładce "KONKURSY".

 

 
Tłusty czwartek

Tłusty czwartek! Wyjątkowa okazja, aby na zajęciach grupowych uczcić ją kulinarnymi pomysłami.
Na "Grafomanii" i zajęciach "Pobaw się z nami trudnymi słowami" wypiekaliśmy: literki, chruściki (przez "ch"i "u") pierożki z dżemem (przez "ż"), ślimaczki i inne kropeczki, koniecznie obsypane cukrem pudrem!

 
Bądź architektem swojego szczęścia

 


Piszą o nas :)

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Zespole Szkół Technicznych im. Józefa Szymczaka w Człuchowie odbyły się zajęcia warsztatowe z młodzieżą pt. „Bądź architektem swojego szczęścia”.
Do prowadzenia warsztatów w ramach tego przedsięwzięcia zostały zaproszone również nasze koleżanki: Małgorzata Jacyna i Irena Kowalczyk-Peta.


Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia w gościnnej galerii: LINK

 
Fonoholizm - telefon też może uzależnić

Piszą o nas :)

Z przyjemnością informujemy, że zostałyśmy zaproszone do prowadzenia warsztatów w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej, filia nr 2 w Człuchowie.
Warsztaty odbyły się 23 marca 2018 roku, a przeprowadziły je Lucyna Monikowska i Irena Kowalczyk-Peta. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia w gościnnej galerii:

http://www.gim1czluchow.kylos.pl/nowa/1512-fonoholiz-telefon-te%C5%BC-mo%C5%BCe-uzale%C5%BCni%C4%87.html

 
III Powiatowy Konkurs Logopedyczny

W piątek było posiedzenie jury konkursowego i ogłoszenie wyników, a już we wtorek miało miejsce uroczyste wręczenie nagród i upominków. Każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział w konkursie, a także nasze gadżety reklamowe (długopis i linijkę). Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali statuetki, a autorzy wyróżniających się prac - medale.
Wszystkim osobom zaangażowanym w nasze przedsięwzięcie serdecznie dziękujemy. 

 
Targi Pracy i Edukacji 15 marca 2018

A tak wyglądało nasze stoisko.
Chętni uczniowie mieli możliwość wykonania testów zawodoznawczych.
Serdecznie dziękujemy za pozytywną energię, zainteresowanie i wspólnie przepracowany czas!

 
Europejski tydzień świadomości dysleksji - warsztaty, październik 2017

Dzięki sponsorom, mogliśmy rozdać uczestnikom materiały do pracy terapeutycznej (litery z alfabetu sensorycznego, egzemplarze ćwiczeń ukierunkowane do pracy nad wybraną trudnością ortograficzną, kolorowe nakładki do czytania oraz długopisy i notatniki).
Nasze spotkanie, prezentacją swoich zbiorów, wzbogaciła również Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Słupsku, filia z Człuchowa za co serdecznie dziękujemy!

 
Wspomaganie dzieci w umiejętności skupienia uwagi (...) - szkolenie, wrzesień 2017

Były śpiewy, pląsy, mnóstwo praktycznych rozwiązań metodycznych, a także... spacer po śniegu, po lodzie, po wodzie... długo by opowiadać.

 
Szkoła dla rodziców, edycja wiosna 2017

 
Szkolenie "Doradztwo zawodowe w szkole podstawowej od września 2017r."
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3